[ P ] REHABILITACE ZAD

[ P ] Rehabilitace zad

BOLÍ MĚ ZÁDA A NEVÍM CO S TÍM

S bolestí zad se setkal alespoň jednou za život každý z nás, patří mezi tzv. civilizační choroby 21. st. a já jsem nebyl výjimkou. Návštěvy doktorů a rehabilitačních center, které jsem absolvoval, nevedly k ničemu jinému, než ztrátě času, důvěry ve zdravotnický systém a lhostejnosti k pacientům s ní spojenou. Mnoho zdravotnických či rehabilitačních center kvůli omezenému času na klienta řeší pouze tzv. „odstranění bolestí“, formou prášku, obstřiku, injekce a nejlépe operací, ale neřeší ony spoušťové faktory, které jsou v mnoha případech právě tím, co bolest skutečně vyvolá. Následně se dostáváme do tzv. „začarovaného kruhu“, kdy jsme frustrovaní už jen myšlenkou na pohyb či aktivitu, která nás čeká a vyvolanou bolest s ní spojenou.

Proto jsem se rozhodl s tímto všudypřítomným problémem, který trápí mnoho z Vás, skoncovat a začít tak hledat efektivní cesty, jak se tomuto problému postavit čelem a začít „skutečně“ pomáhat lidem s bolestí zad žít plnohodnotný život. Komplexní funkční diagnostika pohybového aparátu je počátečním krokem, jak kvalitně posoudit okolnosti daného problému a nezbytnou součástí ke stanovení optimální cesty, jak odstranit bolest.

Pro svou práci s klienty využívám kombinaci efektivních moderních metod a cíleného silového tréninku, protože jedině vybudováním funkční síly a optimalizací pohybových vzorců může mít zdravá a silná záda každý z Vás.

CENA

4400 Kč

8 x lekce osobního tréninku

CENA

4400 Kč

8 x lekce osobního tréninku

ZAVOLEJTE MI

+420 777 699 607

NEBO

MI NAPIŠTE

martin@jamechanik.cz

ZAVOLEJTE MI

+420 777 699 607

NEBO NAPIŠTE

martin@jamechanik.cz

DESIGNED BY RENCY& JENDA